Czy opłaca się kupić samochód od koncernu Renault-Nissan Alliance?

Miejski model z elektrycznym silnikiem, a może mocny SUV z napędem na cztery koła? W bogatym asortymencie aliansu Renault-Nissan można znaleźć szeroką gamę pojazdów przeznaczonych dla każdego kierowcy. Czy warto zdecydować się na ich kupno?

Renault

Zakup nowego samochodu zawsze powinien być dobrze przemyślany. Nie warto podążać za modą – dobry pojazd powinien indywidualnie spełniać wymagania użytkownika, aby gwarantować mu maksymalną funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo podróży na każdej trasie.

Właśnie taka misja przyświeca producentom wchodzącym w skład koncernu motoryzacyjnego Renault-Nissan Alliance. Czy warto zdecydować się na zakup modelu z ich stajni?

Renault-Nissan Alliance – nowoczesne technologie w motoryzacji

Jednym z celów założenia grupy Renault-Nissan Alliance było tworzenie bardziej zaawansowanych samochodów przeznaczonych dla każdego kierowcy. Dzisiaj można zobaczyć tego efekty.

Samochody Renault, Nissan, a także innych firm zaliczających się do grupy, w tym Mitsubishi, Infiniti, zaskakują swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Coraz więcej z nich posiada systemy bezpieczeństwa jazdy i parkowania wykorzystujące automatyzację układów. Duże, czytelne ekrany wewnątrz pojazdów umożliwiają łatwe, intuicyjne sterowanie i łączność ze światem.

Stosowane części do Nissan, Renault oraz innych modeli marek są tworzone z myślą o bezpieczeństwie i wydajnej pracy – dzięki wysokiej jakości komponentom pojazdy tych producentów są również obejmowane wieloletnimi gwarancjami.

Na szczególną uwagę zasługują także modele elektryczne. Alians posiada w ofercie dwa, a mianowicie są to:

• Renault ZOE
• Nissan LEAF

Elektryczne modele koncernu Renault-Nissan Alliance są zeroemisyjne i bezpieczne dla środowiska. Mogą pokonać nawet do 400 km na jednym ładowaniu!

Ceny samochodów Renault-Nissan Alliance

Na tle innych producentów w branży motoryzacyjnej ceny u koncernie Renault-Nissan Alliance są bardzo atrakcyjne. Szeroka gama wyposażeniowa pozwala na indywidualne dopasowanie pojazdów do potrzeb klientów.

Ceny wybranych modeli pojazdów rozpoczynają się już od około 45 tysięcy złotych. Za wyższe klasy modele trzeba zapłacić już więcej – tutaj ceny rozpoczynają się od około 80 tysięcy złotych, natomiast mogą sięgać nawet przeszło 150 tysięcy złotych. Flagowy samochód elektryczny Nissan LEAF można mieć w cenie od 118 tysięcy złotych. Dzięki atrakcyjnym metodom finansowania można kupić je jeszcze łatwiej.

Zatem oferowane przez Renault, Nissan, Mitsubishi samochody to interesująca propozycja na tle konkurencji. Z dostępnymi modelami można zapoznać się już teraz on-line oraz bezpośrednio w salonach marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *