Marka iParts.pl jednym z partnerów programu „Karta Dużej Rodziny”

karta dużej rodziny

Ogólnopolski program „Karta Dużej Rodziny” funkcjonuje w Polsce od 2014 roku. Powstał on z inicjatywy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako system zniżek i dodatkowych benefitów dla rodzin wielodzietnych. W tym roku do programu, jako pierwszy i jedyny sklep internetowy z częściami samochodowymi, dołączyła marka iParts.pl.

karta dużej rodzinyKrajowy program „Karta Dużej Rodziny” (KDR) pojawił się w czerwcu 2014 roku jako realna pomoc dla rodzin wielodzietnych, wychowujących troję i więcej dzieci. Inicjatywa została zabezpieczona w ramach ustawy o KDR, w której zapisano limity wydatków z budżetu państwa na lata 2017-2028. W roku 2019 przeznaczono z budżetu na KDR blisko 41 mln zł.

O ogromnym sukcesie programu świadczy nie tylko duża ilość rodzin korzystająca z KDR, ale również coraz większa liczba firm przystępująca do programu. Biorą w nim udział zarówno instytucje publiczne i państwowe, jak i prywatne firmy oraz przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarczych. W 2019 roku do programu przystąpiła również firma iParts.pl https://www.iparts.pl/artykuly/iparts-pl-partnerem-karty-duzej-rodziny,419.html, największy w Polsce sklep internetowy oferujący części zamienne do samochodów osobowych, dostawczych i sportowych. Jest to jedyny taki serwis e-commerce w naszym kraju, który dołączył do grona partnerów akcji „Karta Dużej Rodziny”.

Podstawowym założeniem programu KDR jest ułatwienie rodzinom wielodzietnym, dysponującym niejednokrotnie ograniczonym budżetem domowym, dostępu do wielu produktów, usług czy też wydarzeń kulturalnych po o wiele niższych cenach. Co ważne, z takich ulg może niezależnie korzystać każdy członek rodziny biorącej udział w programie.

Teraz również sklep internetowy z częściami samochodowymi iParts.pl honoruje Kartę Dużej Rodziny, oferując ponad 2 mln produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma przygotowała specjalną ofertę dla rodzin wielodzietnych korzystających z KDR, z preferencyjnymi zniżkami na swoje towary i usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *