Precyzyjna wyszukiwarka części po OEM

Liczba sprzedawanych na rynku samochodowym części zamiennych jest olbrzymia. Stwarza to niejednokrotnie klientom problemy w odszukaniu w sieci odpowiednich części do swoich aut. Ratunkiem dla nich są bez wątpienia wyszukiwarki w sklepach internetowych, chociaż nie zawsze są one efektywne. Usprawnienie w tym aspekcie wprowadził iParts.pl, wdrażając wyszukiwarkę części OEM.

Sklep iParts.pl jest największą platformą online z częściami samochodowymi zarówno w polskiej sieci, jak i na rynku środkowo-europejskim. Oferta asortymentowa platformy internetowej iParts.pl dotyczy ponad 2 mln części dedykowanych do samochodów osobowych, dostawczych oraz sportowych.

Oferowana przez iParts.pl wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć części zamienne po OEM, to najszybsze i jednocześnie najbardziej precyzyjne rozwiązanie umożliwiające wyszukanie samochodowych części zamiennych po oryginalnym numerze katalogowym elementu, czyli tzw. numer OEM. Wszystkie części samochodowe mają własny OEM. Znając ten indywidualny kod poszukiwanej części, odszukanie jej za pomocą wyszukiwarki OEM w sklepie iParts.pl zajmuje zaledwie kilka sekund. Wyszukiwarka części po OEM to doskonała forma szukania potrzebnych części samochodowych, dająca gwarancję, że bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły wyszukiwana część będzie tym samym odpowiednikiem, co orginał.

Numer OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to jedyne w swoim rodzaju oznaczenie nadawane przez producentów elementów samochodowych zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Numer OEM to znak oryginalnej części znajdujący się na produkcie, który umieszczony jest w konkretnym modelu samochodu. Numer OEM to kombinacja cyfr i liter, która jest uznawana za swoisty „kod DNA części”.

Każdy producent części zamiennych korzysta z własnej numeracji produktowej. Z tego też powodu daną część można zidentyfikować poprzez OEM lub numerację konkretnego producenta. Jest to wartość dodana takiego rozwiązania, ponieważ wiele podzespołów jest stosowanych w samochodach różnych marek, które nierzadko oferują swoje produkty po cenach odmiennych od konkurencji. Wyszukiwarka części po numerze OEM to doskonałe narzędzie na dokładne i szybkie odszukanie właściwych części zamiennych u największego dostawcy części zamiennych do samochodów w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *