Od dziś w iParts.pl – oleje silnikowe klasy premium i nie tylko!

Oleje silnikowe

Nowości w iParts.pl. W letniej ofercie sklepu pojawiły się nowe oleje silnikowe i wysokiej klasy dodatki do płynów samochodowych

Klienci motoryzacyjnego sklepu internetowego Iparts.pl zyskali dostęp do nowej, jeszcze bogatszej oferty. Wprowadzone do niej nowości to głównie produkty uznanych, zagranicznych marek. Uwagę przykuwają przede wszystkim cieszące się doskonałą opinią oleje silnikowe marki XADO, a także wysokiej jakości niemieckie oleje CHEMPIOIL oraz FANFARO.

Nowe produkty w katalogu iParts.pl

Letnia oferta sklepu iParts.pl to kilka bardzo znaczących nowości. Do i tak już niezwykle szerokiej palety produktowej liczącej sobie ponad 2 mln. pozycji dodane zostały kolejne, przy czym ich dobór przeprowadzony został jak zwykle bardzo staranie i z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań polskiego klienta. Wśród nowości na iParts.pl w pierwszej kolejności należy wyróżnić cieszące się doskonałą opinią oleje silnikowe XODO, które do tej pory zdołały już zawojować rynek motoryzacyjny za naszą wschodnią granicą. Wraz z olejami XODO do oferty sklepu weszły również inne produkty tej samej marki, w tym przede wszystkim dodatki do olejów, benzyny, oleju napędowego, oleju do skrzyni biegów, a także dobrej jakości płukanki, płyny hamulcowe oraz uszczelniacze do chłodnic.

Nowością w ofercie iParts.pl są również niemieckie oleje samochodowe marki CHEMPIOIL, które wśród kierowców zasłynęły dzięki doskonałej relacji jakości do ceny, a także wytwarzane przez tę samą fabrykę oleje marki FANFARO.

Ważne miejsce na liście nowości w ofercie iParts.pl w kategorii „oleje silnikowe” zajmują oleje marki PMO. Choć jest to bardzo młoda marka (na rynku pojawiła się w 2017 roku), zdążyła już zyskać renomę i uznanie kierowców jako producent doskonałych olejów klasy premium.

Produkty klasy premium to również specjalność marki FORTE, kolejnej nowości w ofercie sklepu iParts.pl. FORTE swoją technologię udoskonala nieprzerwanie od 25 lat, wytwarzając m. in. dodatki do diesla i do benzyny oraz doskonałej jakości płukanki.

Letni katalog nowości zamykają zapachy samochodowe marki CALIFORNIA SCENTS, odznaczające się wyjątkową trwałością i różnorodnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *