Zmiana szaty graficznej iParts.pl

Po siedmiu sukcesywnych latach funkcjonowania sklepu internetowego, iParts.pl otrzymał nową szatę graficzną serwisu, która w znaczny sposób ułatwi odnalezienie najlepszej oferty. Praktyczne rozwiązania umożliwią internautom łatwe orientowanie się w dużej ilości asortymentu dostępnego na stronie.

iParts sp. z o.o. jest liderem w segmencie części zamiennych do aut. To pierwszy profesjonalny e-dystrybutor, który oferuje blisko dwa miliony komponentów i jest niepodważalnie największym w Polsce motoryzacyjnym sklepem internetowym skierowanym dla klientów detalicznych i firm posiadających własne floty pojazdów.

Nowa-odslona-sklepu-iParts

Zadanie stworzenia nowej szaty graficznej było o tyle trudne, że względy wizualne należało pogodzić z użytecznością. iParts.pl jest serwisem e-commerce, co bardzo wysoko stawia poprzeczkę dla designu. Dlatego zadbano o to, by każdy piksel miał swoje znaczenie użytkowe. Sklep motoryzacyjny iParts.pl cieszy się bardzo wysoką znajomością marki wśród użytkowników w swoim segmencie produktowym i jest przez nich bardzo dobrze oceniany. W ramach redesignu postanowiono to podkreślić. Stąd wierność wobec logo, kolorystyki i układu treści.

Nowa odsłona jest jednak zdecydowanie bardziej nowoczesna, przejrzysta i doskonale wprowadza w świat motoryzacji. Zmiana to efekt wieloletniego doświadczenia z uwzględnieniem wartościowych opinii klientów. Layout ułatwia poruszanie się po katalogu, co zapewnia szybki dostęp do pożądanych informacji i intuicyjne rozmieszczenie treści. Oprócz ekspresowego filtrowania kategorii i produktów w obrębie asortymentu, nowa platforma wciąż gwarantuje bezpieczne zakupy wyłącznie oryginalnych części znanych producentów. Głównym elementem strony jest nadal niezwykle intuicyjna wyszukiwarka części, która w nowej odsłonie serwisu została bardziej wyeksponowana.

Sklep z częściami zamiennymi iParts.pl oferuje użytkownikom także nowe, ciekawe rozwiązanie usprawniające szybkie przeglądanie treści i generalnie ułatwiające zakupy. Nowa odsłona sklepu została dostosowana także do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zauważalna tendencja wzrostowa w zakresie wykorzystywania smartfonów oraz tabletów do przeprowadzania transakcji/zakupów sprawiła, że iParts.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom konsumentów, dostosowując najnowszą wersję sklepu do wszelkich urządzeń mobilnych. Dzięki masce mobilnej sklepu kupowanie stanie się szybsze, prostsze i wygodniejsze. Smartfon czy tablet to w końcu symboliczne drzwi do świata zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *