W czerwcu rusza system B2B dla warsztatów

Sklep iParts.pl wychodzi naprzeciw stawianym wymaganiom i uruchamia nowoczesny system B2B dedykowany właścicielom warsztatów samochodowych. Mechanicy będą mogli w łatwy i szybki sposób namierzyć usterkę w naprawianym pojeździe, oszacować czas naprawy i ustalić całkowity jej koszt.

warsztatIParts.pl jest dystrybutorem wysokiej jakości części dla warsztatów. W jego magazynie znajdują się tylko oryginalne produkty, pochodzące od najlepszych producentów. Sklep gwarantuje szybką i sprawną obsługę, a także atrakcyjne ceny. Każdego dnia dba o klientów, starając się poszerzać zaopatrzenie warsztatu, by każdy z nich zawsze mógł znaleźć w sklepie potrzebną część.

Jak już wspomniano, system B2B stworzony przez iParts.pl, jest skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i ma na celu zwiększyć efektywność współpracy pomiędzy warsztatami a dostawcą części samochodowych, jakim w tej sytuacji jest iParts.pl. To system, który umożliwia założenie szczegółowej kartoteki konkretnego pojazdu i odnotowywanie w niej wszystkich przeprowadzonych napraw. Dzięki tej platformie warsztat ma możliwości nie tylko określenia rodzaju usterki, ale również wyceny usługi, zamówienia niezbędnych części i określenia terminu naprawy pojazdu.

B2B dla warsztatów jest dostępny pod adresem https://www.warsztat.iparts.pl/ Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji!

uniaeur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *